پروپوزال مطالعه روش پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در صنعت تولید برق

مطالب دیگر:
📚مطالعات امکان سنجی طرح تولید تیشو📚پاورپوینت معماری و موسیقی در هنرهای ایرانی📚پاورپوینت چند نمونه موردی در درس طراحی معماری 2📚گزارش طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید فوم پلی استایرن ضدآتش📚گزارش طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح ظروف یک بار مصرف فوم پلی استایرن📚فیلم آموزش کامل درس سوم عربی پایه هشتم- عنوان: مهنتکَ فی المُستقبلِ (شغل آینده ات)📚طرح امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه گرانول گیاهی📚طرح امکان سنجی دی اکسید تیتانیوم📚پاورپوینت پرورش گوسفند و بره📚پاورپوینت تئوری قیمت گذاری آربیتراژ (APT) و مدل های چندعاملی ریسک و بازده📚پاورپوینت ریسک گریزی و تخصیص سرمایه به دارایی های ریسکی📚پاورپوینت صندوق های سرمایه گذاری مشترک و دیگر شرکت های سرمایه گذاری📚پاورپوینت خلاصه کتاب نقش اقتصادی حسابرسی در بازارهای آزاد و تحت نظارت تألیف وندا ای والاس📚تحقیق پرورش گوسفند، بز، بره، تغذیه، بیماری ها و واکسن های مربوطه📚پاورپوینت خلاصه کتاب فلسفه حسابرسی دکتر یحیی حساس یگانه📚فیلم آموزش کامل درس چهارم عربی پایه هشتم- عنوان: التّجربة الجدیدة (تجربه جدید)📚پاورپوینت مسائل نوجوانان و جوانان📚پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی پیشرفته گرگ ال. استوارت و کنت جی.براون ترجمه اعرابی و فیاضی📚پاورپوینت بررسی اقتصاد پرواربندی گوسفند📚پاورپوینت بیماریهای لیستریوز، تب مالت و تب خونريزي دهنده كريمه- كنگو در دام و راه مقابله با آن ها
پروپوزال erp,پروپوزال برنامه ریزی منابع سازمانی,پروپوزال پیاده سازی erp در سازمان,مراحل پیاده سازی erp,پیاده سازی ERP در صنعت تولید برق,پروپوزال روش پیاده سازی ERP در صنعت تولید برق,پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در سازمان|42075418|dra
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروپوزال مطالعه روش پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در صنعت تولید برق آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

,دانلود پروپوزال پایان‌نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

,مطالعه روش پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی در صنعت تولید برق

,چکیده
, رشد غیر قابل پیش بینی فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه های گذشته که با تکیه بر توسعه صنایع مختلفی ازجمله الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات و ... صورت گرفته بر جنبه های مختلف عملکرد سازمانها تاثیرات شگرفی داشته است. همزمان با این تغییرات، محیط فعالیت سازمانهای مختلف پیچیده تر شده و به همین جهت نیاز به سیستمهای مختلفی که بتواند ارتباط بهتری بین اجزای مختلف سازمانی برقرار کرده و جریان اطلاعات را در بین آنها تسهیل کند، افزایش چشمگیری یافته است. 
,در این تحقیق برنامه ریزی منابع سازمانی مورد تحلیل قرارگرفته شده و به نقش آن در  پیشرفت و بقا سازمانها در عرصه منطقه ای و بین المللی  و تاثیر آن در عملکرد بهینه سیستم ها اشاره شده است.استراتژی بکارگیری مدیریت منابع سازمانی از طرف مسئولین کشوری در صنعت برق کشور مورد بررسی قرارگرفته و بعنوان نمونه عملکرد، تاثیرات مثبت و دورنمای برنامه ریزی منابع سازمانی در شرکت برق آذربایجان مورد بررسی قرار گرفته شده است.
,کلمات کلیدی:

,فناوری اطلاعات

,برق آذربایجان

,برنامه ریزی منابع سازمانی

,متدولوژی های برنامه ریزی منابع سازمانی

,مقدمه
,چرخش سریع و صحیح اطلاعات در سازمانهای بزرگ و سوق دادن فعالیتها و تصمیم گیریهای لحظه ای و بعضا" سلیقه ای به سمت سیستمهای مبتنی بر استانداردهای متداول و پذیرفته شده ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت سازمان به حساب می آید. اصولا" دامنه اطلاعات و داده هائیکه در کارخانجات و سازمانهای بزرگ بایستی مبادله شوند به حدی است که نمیتوان در غیاب یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه به صحت آن اطمینان داشت و غالبا" گزارشات استحصالی تحت تاثیر شرایط خاص و تفسیرهای مختلف تهیه کنندگان متفاوت و مغایر می باشد و احتمالا" مدیریت را در تحلیل داده ها و اتخاذ تصمیم مناسب گمراه می کند.[1]
,ERP  به معنای برنامه ریزی منابع سازمانی (بنگاه اقتصادی ) كه مفهوم ساده این کلمات عبارت است از «یک راه حل نرم افزاری که می کوشد کلیه فعالیت های  واحد های مختلف سازمان (اعم از صف و ستاد) را بطور یکپارچه در یک سیستم نرم افزاری واحد تعریف و ایجاد نماید، بنحویکه آن واحدها بتوانند نیازهای کاری و اطلاعاتی خود را از آن دریافت نمایند » اما از نظر علمی ERP مجموعه نرم افزار و سیستمی است که فرآیندهای کاری یک سازمان را با بکارگیری محیط کاری یکپارچه ، داده ها و بانک اطلاعاتی یکپارچه  و زبان برنامه ریزی یکپارچه در زمینه های مالی / فروش / خرید / انبارها / تولید ومنابع انسانی مکانیزه می کند.
,مجموعه نرم افزارهای ERP نتیجه بیش از 40 سال تجربه و سعی و خطا است و بدلیل بهبود مستمر در تکنیک های موجود در مدیریت سازمان ها و رشد سریع تکنولوژی اطلاعات ، این مجموعه نرم افزار نیز به همراه آن رشد کرده و روند تکاملی خود را طی کرده است. این بسته های استاندارد به راحتی در هر سازمان در زمان نسبتاکوتاهی که فقط برای بومی سازی سیستم صرف خواهد شد قابل پیاده سازی و بهره برداری می باشد.
,1-2 تعریف مسئله یا بیان اصلی تحقیق
,شرکت برق آذربایجان یکی از بزرگترین شرکت های تولید، انتقال و توزیع کشور می باشد، که برای بقا و عقب نماندن از عرصه پیشرفت نیاز همیشگی به مدرنیزه کرده واحد ها و نیروهای خود میباشد. با توجه به مشکلات تامین و آموزش نیروهای متخصص، تجهیز و به روز کردن سیستم های خود که اکثرا ناشی از تحریمهای بیگانگان میباشد، با این حال پیشرفته ترین، توانمندترین و دارای کادر بسیار ماهری در زمینه های کاری خود در کشور میباشد. به همین علت ایده آل ترین شرکت برای پیاده سازی سیستم برنامه ریزی سازمانی میباشد. 
,هدف این تحقیق بررسی روش ها، انتخاب و بکارگیری یک سیستم واحدی است که بتواند اطلاعات فعالیتهای همه واحد های مربوطه را در صنعت برق جمع آوری کرده و آنها تحلیل و به آنها رسیدگی نماید می باشد. برای مکانیزه کردن سازمان بصورت یکپارچه یعنی ایجاد سیستم های اطلاعاتی جامع راههای مختلفی وجود دارد ، بعنوان مثال ، مطالعه همه جانبه گردش اطلاعات و فرآیندهای کاری در سازمان و سپس طراحی بانک های اطلاعاتی و نهایتا" با برنامه نویسی،  های مورد نیاز تولید می شوند. روند فوق بسیار زمانبر وهزینه بر است. اما با انتخاب بسته های نرم افزارهای ERP  می توان راه میانبر را انتخاب کرد و از مزایای آن بهره مند شد. در این روش به جای برنامه نویسی و ایجاد سیستم های اطلاعاتی مخصوص یک سازمان  ، از سیستم های اطلاعاتی و برنامه های استاندارد از پیش آماده شده استفاده  می شود.
,فهرست مطالب
,فصل 1: مقدمه
,1-1 مقدمه 
,1-2 تعریف مسئله یا بیان اصلی تحقیق  
,1-3 سابقه و ضرورت انجام تحقیق  
,1-4 فرضیه ها  
,1-5 اهداف تحقیق  
,1-6 جنبه های نوع آوری تحقیق  
,1-7 استفاده كنندگان تحقیق  
,1-8 محدودیت های تحقیق  
,1-9 خلاصه فصل   
,فصل 3: روش تحقیق          
,3-1 مقدمه 
,3-2 بکارگیری مدیریت منابع سازمانی در صنعت برق 
,3-3 آماده سازی بستر برای پیاده سازی   
,3-3-1 متدولوژی ASAP   
,3-3-2 متدولوژی اوراکل  
,3-3-3 متدولوژی سیگنیچر  
,3-4 مزایا و نواقص این نوع سیستم در سازمان  
,3-5  نتیجه، دور نما و انتظاراتی که باید برآورده شود
,مراجع .